Site Hakkında

Bu site içerisindeki bilgiler;

 

"Dövüş Sanatları" adıyla, tarafımdan 2001 yılında kaleme alınmış, Erk Yayıncılık Ltd.,
ISBN : 9789758598007 numaralı kitabımdır. Yıllarca bizzat deneyimlediğim binlerce yıllık geçmişe sahip Dövüş Sanatlarını konu aldığım ve konusu itibariyle Dövüş Sanatlarının tarihi ve felsefi açılımlarına değinerek; yayımlandığı dönem içerisinde içeriği bakımından Türkiye'de ilkleri barındıran 160 sayfalık kitap... Sınırlı sayıda basılıp dağıtılmıştır.

Şu an bu kitabın içeriği genişletilerek www.dovussanati.com adresinde yayınlanmaktadır. Ayrıca alış-veriş bölümünden stillere göre özel tasarım t-shirtlerden satın alabilirsiniz...

 

Mustafa Büyüközer

Önceden izin alınmaksızın www.dovussanati.com sitesindeki bilgilerin ya da siteye ilişkin her tür veritabanı, yazılım, text ve bazı görsel materyalin ticari amaçlarla kısmen ya da tamamen kopyalanması, değiştirilmesi, yayımlanması ve dağıtımı engellenmiştir. Aksi tespit edildiği durumlarda www.dovussanati.com sitesinin yöneticisi ve sahibi gerekli hukuki işlemleri başlatma hakkını saklı tutar. www.dovussanati.com sitesi üzerindeki tüm yazılı metaryallerin dijital ortamlardaki kullanımı email ile izin alınarak ve bağlantı adresi olan www.dovussanati.com ibaresi belirtilerek kullanılabilir.

www.dovussanati.com