Hakkımızda

Yıllara dayanan çalışmalarımızın bir sonucu olarak, dövüş sanatlarının hem felsefi hem fiziksel etkileri üzerine bir çok bilgiye sahip olduk. Bu bilgileri, Türkiye'de referans sitesi haline gelen dovussanati.com adresimiz üzerinden daha profesyonel bir şekilde; dövüş sanatları severlerle buluşturmayı amaçladık. Profesyonel bir portal ve blog olarak tasarladığımız yeni dovussanati.com, bu sanatlara ilgi duyanları bu sanatların profesyonelleri ile buluşturarak geliştirmeyi hedeflemektedir.

Bu sitedeki temel bilgiler "Dövüş Sanatları" adıyla, 2001 yılında kaleme alınmış, Erk Yayıncılık Ltd. ISBN: 9789758598007 numaralı kitaptan uyarlanan bilgilerden oluşmaktadır. Bu kitap, konusu itibariyle Dövüş Sanatları'nın tarihi ve felsefi açılımlarına değinerek; yayımlandığı dönem içerisinde içeriği bakımından Türkiye'de ilkleri barındıran 160 sayfalık kitaptır.

Yıllar içerisinde güncellediğimiz yeni bilgilerle ve ek özelliklerle Türkiye'nin en önemli portalları arasına girmeyi başardık. Sizlerden gelen katkılarla büyümeye devam ediyoruz...

Eğitmenler için;

Çalışmalarını hızla yürüttüğümüz sitemizin eğitmenler için olan bölümleri, eğitmenlerimiz için önemli bir tanıtım aracı olacağına inanmaktayız. Çok yakında bu bölüm ile gerekli açıklamalar ve formlar buradan yayınlanacaktır.

Okullar için;

Dövüş Sanatları okullarının tanıtılması ve daha bilinir olabilmesi için de geliştirdiğimiz bu sistem, çok yakında burada!

Yazar olmak isteyenler;

Eğer sizde dövüş sanatlarına gönül vermiş ve derinlemesine araştırma yapar, iyi yazarım diyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Alışveriş

Çok yakında sitemiz üzerinden bir çok dövüş sanatı ekipmanını temin edebileceksiniz. Takipte kalın!

dovussanati.com

Bu site "Dövüş Sanatları" adıyla, 2001 yılında kaleme alınmış, Erk Yayıncılık Ltd. ISBN: 9789758598007 numaralı kitaptan uyarlanan bilgilerden oluşmaktadır. Bu kitap, konusu itibariyle Dövüş Sanatları'nın tarihi ve felsefi açılımlarına değinerek; yayımlandığı dönem içerisinde içeriği bakımından Türkiye'de ilkleri barındıran 160 sayfalık kitaptır.